Opravárna s.r.o. od roku 2019 nově pracuje i formou B2B. Z naší sítě téměř 1600 opravářů a servisů jsme oslovili ty, kteří mají příslušné vzdělání, dokážou poskytovat profesionální servisní služby a jsou ochotní s námi spolupracovat. Vznikla zcela unikátní databáze téměř 200 profesionálů, které máme rozdělené dle lokality, zkušeností, schopností, vzdělání apod. Postupně je zasmluvňujeme a přidělujeme dle potřeby B2B zákazníkům. Stali jsme se například výhradním servisem privátních značek Mall, pro které děláme záruční servis především zahradní techniky. Jsme také výhradním záručním a pozáručním servisem sportovních elektronických přístrojů pro Decathlon. V této oblasti disponujeme 14 proškolenými techniky, kteří jsou schopní napříč republikou i v řádu hodin zajet přímo za zákazníkem opravit třeba elektronické běhací pásy či rotopedy. 

                                                                                         

Jsme otevřeni novým výzvám a i přes nedostatek odborníků v oblasti montáží a servisu máme lidí dost. Pokud dovážíte či prodáváte jakékoliv zejména elektronické výrobky a máte problém s jejich záručním i pozáručním servisem, ozvěte se nám, jsme schopní pro vás tyto činnosti v nejvyšší kvalitě a za dobrou cenu zajistit v rámci celé ČR. Naši technici buď mohou servisy, montáže a instalace provádět přímo u vašich zákazníků či u vás ve firmě nebo v našem servisu v Praze-Běchovicích, kam lze výrobky přepravními službami zasílat. Najdeme pro Vás ty správné lidi, necháme je doškolit na váš sortiment a Vy budete mít o starost méně. Outsourcing servisních a montážních služeb je pro firmy úlevou a vyplatí se i finančně, protože nemusíte platit vlastní servisní techniky bez ohledu na to, zda pro ně máte práci nebo ne. U nás platíte jen za skutečně odpracované hodiny našich lidí na základě měsíčních výkazů. Část honoráře mají technici navázanou na zákaznickou spokojenost, kterou pravidelně ověřujeme a na které si velmi zakládáme. Pro více informací se stačí ozvat na: zakazky@opravarna.cz nebo na 725 483 292.

                                                                                                            

Kromě toho jsme začali také instalovat kamery a kamerové systémy v rámci projektu Wifi-kamery.cz. I tady těžíme z husté sítě našich proškolených profesionálů. Soustředíme se na dva hlavní segmenty. Instalaci tzv. wifi kamer, které jsou vhodné  hlavně pro rodinné domy. Jejich předností je množství chytrých funkcí, jednodušší instalace a nižší cena. Pro firmy, SVJ a větší objekty nabízíme komplexní výstavbu kamerových systémů od návrhu, přes realizaci až po nadstandartní servis a technickou podporu. Nabízíme široký výběr kvalitních kamer a příslušenství od renomovaného světového výrobce CP PLUS. Pro větší projekty jsme schopní také zajistit a nainstalovat software pro záznam a dozor, který disponuje velkým množstvím chytrých funkcí jako je čtení SPZ, rozpoznávání obličejů, detekce požáru, počítání lidí či předmětů apod. Pro více informací navštivte náš web nebo napište na: zakazky@wifi-kamery.cz.

Aktuálně ke COVID19: Instalujeme speciální termokamery Grundig v kombinaci s dohledovým softwarem Axxonsoft. Kamera umí měřit teplotu všech lidí v záběru. Software pak automaticky označí lidi se zvýšenou teplotou a pošle upozornění. Zvýšená teplota je jedním z hlavních průvodních znaků virových onemocnění včetně COVID19. Vy tak snadno rozpoznáte potenciálně nakažené osoby, můžete je diskrétně oddělit od ostatních a preventivně poslat domů či na otestování. Chráníte tak zdraví všech vašich zaměstnanců i zákazníků a tedy i nemalé náklady spojené s onemocněním zasměstnanců. Díky automatizaci a chytrému softwaru není třeba stálý lidský dozor, což ušetří nemalé peníze oproti měření teploty každému jednotlivci u vstupu. Vhodné řešení pro úřady, nemocnice, obchody i firmy. Více informací a objednávky ZDE.