Opravárna s.r.o. od roku 2019 nově pracuje i formou B2B. Z naší sítě téměř 1600 opravářů a servisů jsme oslovili ty, kteří mají příslušné vzdělání, dokážou poskytovat profesionální servisní služby a jsou ochotní s námi spolupracovat. Vznikla zcela unikátní databáze téměř 200 profesionálů, které máme rozdělené dle lokality, zkušeností, schopností, vzdělání apod. Postupně je zasmluvňujeme a přidělujeme dle potřeby B2B zákazníkům. Stali jsme se například výhradním servisem privátních značek Mall, pro které děláme záruční servis především zahradní techniky. Jsme také výhradním záručním a pozáručním servisem sportovních elektronických přístrojů pro Decathlon. V této oblasti disponujeme 14 proškolenými techniky, kteří jsou schopní napříč republikou i v řádu hodin zajet přímo za zákazníkem opravit třeba elektronické běhací pásy či rotopedy. 

                                                                                         

Jsme otevřeni novým výzvám a i přes nedostatek odborníků v oblasti montáží a servisu máme lidí dost. Pokud dovážíte či prodáváte jakékoliv zejména elektronické výrobky a máte problém s jejich záručním i pozáručním servisem, ozvěte se nám, jsme schopní pro vás tyto činnosti v nejvyšší kvalitě a za dobrou cenu zajistit v rámci celé ČR. Naši technici buď mohou servisy, montáže a instalace provádět přímo u vašich zákazníků či u vás ve firmě nebo v našem servisu v Praze-Běchovicích, kam lze výrobky přepravními službami zasílat. Najdeme pro Vás ty správné lidi, necháme je doškolit na váš sortiment a Vy budete mít o starost méně. Outsourcing servisních a montážních služeb je pro firmy úlevou a vyplatí se i finančně, protože nemusíte platit vlastní servisní techniky bez ohledu na to, zda pro ně máte práci nebo ne. U nás platíte jen za skutečně odpracované hodiny našich lidí na základě měsíčních výkazů. Část honoráře mají technici navázanou na zákaznickou spokojenost, kterou pravidelně ověřujeme a na které si velmi zakládáme. 

Kontakt pro firmy: 

Petr Hübner
Obchod, firemní zákazníci
t: 602 311 983
e: petr@opravarna.cz, obchod@opravarna.cz 

                                                                                                            

Aktuálně ke COVID19: Prodáváme a instalujeme termokamery a vstupní terminály na měření teploty. Zvýšená teplota je jedním z hlavních průvodních znaků virových onemocnění včetně COVID19. Vy tak snadno rozpoznáte potenciálně nakažené osoby, můžete je diskrétně oddělit od ostatních a preventivně poslat domů či na otestování. Chráníte tak zdraví všech vašich zaměstnanců i zákazníků a tedy i nemalé náklady spojené s onemocněním zaměstnanců. Vhodné řešení pro úřady, nemocnice, obchody i firmy. Více informací a objednávky ZDE.