Opravárna provozuje sběrné místo pro opravy drobných elektronických výrobků

V pátek 22.5.2020 od 14-18 hodin opět na zkoušku otvíráme sběrné místo pro opravy DROBNÝCH elektronických spotřebičů, PC a mobilů a to v Praze - Strašnicích na adrese Dvouletky 43/30. Místo poznáte podle cedule níže, stačí zazvonit. Na místě bude i náš opravář, který se pokusí jednodušší opravy udělat na počkání. Ostatní opravíme později a budete si je zde moct zase další pátek od 14-18 hodin vyzvednout. Pokud bude systém fungovat, otevírací hodiny se rozšíří, zatím tedy prosím mimo tuto dobu výrobky nenoste, nikdo tam nebude. Výrobky vložte do tašky či krabice a připište na lísteček své jméno, příjmení, telefon, mail a stručný popis závady. Vzhledem k nákladům spojeným s provozem sběrného místa je minimální cena za opravu 300 Kč. Za diagnostiku účtujeme 150 Kč. Diagnostikou se rozumí rozebrání přístroje a určení příčiny závady. Samozřejmě můžete i nadále využívat náš web www.opravarna.cz k nalezení opraváře z okolí.

 

Adresa: Dvouletky 43/30, Praha — Strašnice. Mapa ZDE. Nejbližší tramvajová zastávka Zborov — Strašnické divadlo. Parkování před objektem většinou bez problémů a zdarma.

Otvírací doba: Každý pátek 14-18 hodin, zvoňte na zvonek s nápisem Opravárna, nikoliv na jiné zvonky.

Sortiment oprav: drobné elektro jako jsou mixéry, rádia, sluchátka, mobily, notebooky, tablety. Nenoste prosím televize, mikrovlnné trouby, lednice apod., na to zde nemáme místo. Tyto výrobky zadávejte přes náš web. Děkujeme