Chcete cokoliv opravit?

1. Začněte vytvořením zakázky na hlavní stránce. Vyberte kategorii, která nejvíce odpovídá výrobku. Uveďte vaší adresu. 

2. Systém ihned ukáže, kolik je ve vašem okolí opravářů, kteří by si s opravou dokázali poradit.

3. Po zaplacení drobné částky sloužící k provozu našeho webu (sms platbou nebo platební kartou) bude zakázka nabídnuta všem opravářům v okolí. Ti, kteří o ní projeví zájem, Vám napíšou přibližnou cenu, za kterou by byli ochotní výrobek opravit. Vy si z nich vyberete dle ceny a jejich hodnocení. Zobrazí se Vám vzájemně kontakty. 

4. Můžete kontaktovat mailem či telefonicky kolik opravářů chcete. Pokud se Vám stále žádná nabídka nezdá výhodná, můžete rozšířit oblast hledání a to po dobu jednoho měsíce.

5. Až si vyberete opraváře, předejte mu výrobek a po opravě zaplatíte dohodnutou cenu přímo opraváři. Doporučujeme nechat si vystavit a opravářem podepsat k výrobku předávací protokol. Předejte tak možným problémům. Opravárna se snaží opraváře ověřovat a k dipozici je i jejich hodnocení samotnými zákazníky, nicméně za opraváře a jejich práci právně neručíme.

6. Na konci nezapomeňte zakázku uzavřít jako opravenou, aby Vám už nechodily další nabídky. A opraváře prosím ohodnoťte hvězdičkami i slovním popisem.​

7. Pokud se nám ani po měsíci, kdy je vaše poptávka aktivní nepodaří najít vám opraváře, máte další zadání poptávky zcela zdarma.

Jste opravář/ka či servis?

1. Zaregistrujte se zdarma na našem webu. Při registraci si vyberte z kategorií, co všechno umíte opravit.

2. Profil vyplňte opravdu pečlivě. Čím více o sobě napíšete, tím máte větší šanci získat zakázku. Vyplňte hlavně i lokalitu, kde budete schopni opravy provádět, telefon, funkční email. Zaškrtněte také, zda jste hobby opravář či servis. Pro tyto dvě skupiny budeme mít v budoucnu rozdílné akční nabídky.

3. Budeme vám posílat do mailu nabídky oprav.

4. Zareagujte přes náš systém, zda opravu přijímáte a napište zákazníkovi, kolik přibližně bude oprava stát či mu připište vzkaz. Pokud si Vás zákazník vybere, systém vám poté vzájemně zobrazí kontakty. Kontaktujte ho prosím a domluvte detaily předání. Lze s ním také dále komunikovat přes náš chat. Zákazníkům na požádání vystavte k výrobku předávací protokol.​​

5. Zákazník následně bude vyzván k uzavření zakázky a dá vám hodnocení. 

6. Oproti původní verzi nyní za vaše služby neplatíte žádnou provizi.

7. Naproti tomu můžete svou nabídku topovat. To znamená, že mezi ostatními nabídkami bude ta vaše vidět nahoře a zvýrazněná. Topování nabídky stojí od 49 Kč a lze platit kartou nebo sms platbou.