Potřebujete cokoliv opravit?

1. Začněte vytvořením zakázky na hlavní stránce. Vyberte kategorii, která nejvíce odpovídá výrobku. Uveďte vaší adresu. 

2. Systém ihned ukáže, kolik je ve vašem okolí opravářů či odborných servisů odpovídajících vašemu zadání.

3. Nyní je potřeba zaplatit 49 Kč platební kartou nebo 75 Kč sms a vaše zakázka bude ihned nabídnuta všem opravářům a servisům v okolí. Tato drobná částka slouží k provozu našeho webu a je také zárukou, že máte o zakázku skutečně zájem.

4. Opraváři, kteří o zakázku projeví zájem, Vám napíšou přibližnou cenu, za kterou by byli ochotní výrobek opravit. Vy si z nich vyberete dle ceny a jejich hodnocení. Zobrazí se Vám vzájemně kontakty. 

5. Můžete kontaktovat mailem či telefonicky kolik firem a lidí chcete. Pokud se Vám stále žádná nabídka nezdá výhodná, můžete rozšířit oblast hledání a to po dobu jednoho měsíce. 

6. Jakmile si vyberete opraváře, předejte mu výrobek a po opravě zaplatíte dohodnutou cenu přímo opraváři či servisu. U hobby opravářů doporučujeme nechat si vystavit a opravářem podepsat k výrobku předávací protokol. Opravárna se snaží opraváře ověřovat a k dipozici je i jejich hodnocení samotnými zákazníky, nicméně za opraváře a jejich práci právně neručíme. U servisů je protokol automatický.​

7. Na konci nezapomeňte zakázku uzavřít jako opravenou, aby Vám už nechodily další nabídky. A prosím ohodnoťte opraváře hvězdičkami i slovním popisem.​

8. Pokud se Vám po celou dobu platnosti zakázky neozve ani jeden opravář, znamená to velmi pravděpodobně, že se výrobek již opravit nevyplatí nebo to nejde. V takovém případě u nás máte další zakázku zdarma nebo Vám vrátíme peníze zpět na účet. Zatím to není automatické, ale stačí napsat na mail zakazky@opravarna.cz, že chcete vrátit peníze nebo zakázku zdarma a do předmětu mailu dát číslo vaší zakázky, na kterou se Vám nikdo neozval. 

 

Jste opravář/ka či servis?

1. Zaregistrujte se zdarma na našem webu. Při registraci si vyberte z kategorií, co všechno umíte opravit.

2. Profil vyplňte opravdu pečlivě. Čím více o sobě napíšete, tím máte větší šanci získat zakázku. Vyplňte hlavně i lokalitu, kde budete schopni opravy provádět, telefon, funkční email. Jste-li firma či odborný servis, vyplňte také své IČ.

3. Budeme vám posílat do mailu nabídky oprav.

4. Zareagujte přes náš systém, zda opravu přijímáte a napište zákazníkovi, kolik přibližně bude oprava stát či mu připište vzkaz. Pokud si Vás zákazník vybere, systém vám poté vzájemně zobrazí kontakty. Kontaktujte ho prosím a domluvte detaily předání. Lze s ním také dále komunikovat přes náš chat. Zákazníkům na požádání vystavte k výrobku předávací protokol.​​

5. Zákazník následně bude vyzván k uzavření zakázky a dá vám hodnocení. 

6. Oproti původní verzi nyní za vaše služby neplatíte žádnou provizi.

7. Naproti tomu můžete svou nabídku topovat. To znamená, že mezi ostatními nabídkami bude ta vaše vidět nahoře a zvýrazněná. Topování nabídky stojí od 49 Kč a lze platit kartou nebo sms platbou.