Kamenná Opravárna se stěhuje - od července bude uzavřena pobočka Praha – Michle. Servis pro B2B zákazníky bude nově ve velkokapacitní hale v Českém Brodu. Pro koncové zákazníky chystáme v září 2022 otevření pobočky v Pražské tržnici v Holešovicích. Budeme vás informovat. Pěkné léto všem.

 

Služby

Ceník coworking + dílny:

Jednorázový vstup do dílen či coworkingů s půjčovnou nářadí — 150 Kč

Měsíční členství s půjčovnou nářadí — 500 Kč

Půlroční členství s půjčovnou nářadí — 2500 Kč

Roční členství s půjčovnou nářadí — 4000 Kč

Pronájem dílny nebo plně vybaveného coworkingového prostoru na 2 hodiny — 950 Kč

Workshopy opravování — 950 Kč (dle aktuální nabídky)

 

Ceník servis:

Diagnostika závady přístroje — 550 Kč

Servis — 550 Kč/hod.

Cestovné 12 Kč/km

 

Ceny jsou bez DPH, ke koncové ceně tedy + 21%. Lze platit platební kartou i hotovostí. Diagnostika se počítá pouze u složitějších případů, kdy je třeba přístroj rozebrat.

 

Záruka na opravu 12 měsíců

 

 

 

 

 

 

STÁLE NABÍRÁME NOVÉ TECHNIKY: 
Zájem máme především o techniky na domácí elektro, tedy ledničky, pračky, myčky, sporáky, menší kuchyňské elektro apod. Nepotřebujeme lidi na mobily a notebooky. Jde o práci pro naše B2B zákazníky z oblasti výroby, prodeje nebo pro pojišťovny. Jedná se o práci na IČ nebo DPP, placenou na základě měsíčních výkazů. Zčásti se jezdí k zákazníkům domů, zčásti se výrobky posílají na náš servis v Praze. Proplácíme hodiny servisu a kilometry, bonusy za spokojenost u zákazníků. Práci si organizujete sami, pouze požadujeme včasné vyřešení zakázky. Vyhláška 50 výhodou. Máme vlastní zakázkový systém a dispečink. Pokud máte zájem, vyplňte prosím krátký dotazník, jakmile budeme mít práci ve vašem okolí, ozveme se vám a případně vás proškolíme na konkrétní produkty. Dotazník ZDE.