V dubnu 2021 pro Vás chceme otevřít první kamennou Opravárnu. 

                  KDE: Pod Sychrovem I., 28a, Praha — Michle. Asi 180 metrů od autobusové zastávky Bohdalec.

 

Jak to začalo

Před 5 lety jsme začali vyvíjet web www.opravarna.cz, který jednoduše propojí zákazníka s nejbližším opravářem. Web je nyní v podstatě hotový a plně funkční. Máme za sebou tisíce a tisíce zprostředkovaných oprav, desítky opravárenských a vzdělávacích akcí. Po celou dobu ale tajně sníme o místu, kde bychom se s vámi mohli setkávat kdykoliv (víme, že dnešní doba setkávání moc nepřeje, ale snad se to brzy změní). A teď jsme to místo konečně našli. 

Co je náš cíl?

To místo není za devatero horami ani devatero lesy. Je přímo v Praze, snadno dostupné a přitom na klidném a zeleném místě. V ulici Pod Sychrovem na rozmezí Vršovic a Michle, kousek od zastávky Bohdalec jsme si pronajali prostor, kam se vejdou všechny naše současné i plánované aktivity. Na 450m2 a velké terase chceme mít dílny, servis, coworkingové prostory, pořádat přednášky i otevřít minikavárnu. 

Detaily

Zatím jsou tam jen holé stěny. Ale prostor se přímo třese na to, až ho naplní stoly, ponky, regály, nářadí a čilý opravárenský ruch. A co konkrétně tu má být? To záleží i na vás a vašem zájmu. Naše představa je asi takováto:

... to pořád není všechno

Máme tu 100 metrovou terasu s výhledem na východ Prahy. A to se musí využít. Během otvírací doby, což bychom rádi měli každý všední den, si tu tak budete moct přijít na výbornou kávu, čaj, limonádu, víno i něco dobrého na zub. Když si u nás necháte něco opravit, nápoj bude na nás. Můžete sledovat naše opraváře při práci nebo přiložit ruku k dílu

Chcete být u toho hned od začátku? Zajistěte si místo u stolu, ponku, čas našich opravářů i další odměny na Hithitu. Kampaň spouštíme každým dnem. Vybrané peníze použijeme na vybavení dílny a coworkingového prostoru, nákup nábytku, nářadí, kávovaru atd. Také na nájem a plat recepční/ho do doby, než se do něj naučíte chodit a sám se uživí, což je naším cílem.

 

STÁLE NABÍRÁME NOVÉ TECHNIKY: 
Zájem máme především o techniky na domácí elektro, tedy ledničky, pračky, myčky, sporáky, menší kuchyňské elektro apod. Nepotřebujeme lidi na mobily a notebooky. Jde o práci pro naše B2B zákazníky z oblasti výroby, prodeje nebo pro pojišťovny. Jedná se o práci na IČ nebo DPP, placenou na základě měsíčních výkazů. Zčásti se jezdí k zákazníkům domů, zčásti se výrobky posílají na náš servis v Praze. Proplácíme hodiny servisu a kilometry, bonusy za spokojenost u zákazníků. Práci si organizujete sami, pouze požadujeme včasné vyřešení zakázky. Vyhláška 50 výhodou. Máme vlastní zakázkový systém a dispečink. Pokud máte zájem, vyplňte prosím krátký dotazník, jakmile budeme mít práci ve vašem okolí, ozveme se vám a případně vás proškolíme na konkrétní produkty. Dotazník ZDE.